Artık Sende Herkes Gibisin…


Artık Sende Herkes Gibisin…

Artık Sende Herkes Gibisin…

Meğer bunca zaman kendimi avutmuşum. Sen herkes gibiyken ben seni bambaşka bir boyuta sürüklemişim. Ben herkesten farklıyken seni kendimle bir tutmuşum. Ama Şimdi;

 

Artık sende herkes gibisin. Mesela boğulmuyorum bakışlarında. Ormanları andıran göz renginde kaybolmuyorum. Pusulam olarak gözlerinde ki yıldızları belirlemiyorum.

Ses tonunun beni götürdüğü masal diyarlarına da gitmiyorum artık. Çocuk misali kanmıyorum dediklerine, cümlelerine, ses tonuna.

Güven vermiyor artık sardığın kolların beni. Sığındığım o kanatların var ya en çok yaralayacak yerlerinden biri olarak olarak duruyor beni.

Dokunuşların… Her dokunduğun yerde güller açarken şimdi dokunduğun her yer ruhumda çığ gibi bir yara oluşturuyor. Avutmuyor beni okşayışların. Dokunduğun yerler kor misali yanıyor. Oysa ben sana çoktan yanıp kül olmuştum.

Aslında sen benden hep uzak kalmışsın ama ben bu uzaklığa gözümü kapatmışım. Aramızda ki uçurum farkı olan uzaklığı ben pembeye boyayıp kır çiçekleriyle donatmışım. Kendimi avutmuş, kandırmışım.

Artık sende herkes gibisin. Gülümseyişinle bana dünya cennet olurken arkasında farklı düşüncelere ev sahipliği yapıyormuşsun. Ben senin iyiliğin için çırpınırken sen beni görmezden gelmişsin.

Ben seni en ufak bir hareketinle yüceltirken sen herkes gibi basit olmak için uğraşmışsın. Ben seni herkesten öte tutarken sen herkes gibi olmaya çalışmışsın.

 

Sevinebilirsin sevdiğim buna; ARTIK SENDE HERKES GİBİSİN…

 

 

#herkesgibisin

#acı

#çığlık

#ortamsohbet

 

OrtamSohbet.Net – :Sohbet Magazin Eğlence Kültür Sanat Felsefe Ve Dahası

ortam (@ortamsohbet) • Instagram fotoğrafları ve videoları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir